Навколо багато стресу, багато втоми, ти їх вже навіть не помічаєш, бо звик і живеш в цьому. А так хочеться відкритися, перезагрузитися, відчути, що ти не сам!
Саме тому ми вирішили створити захід по типу нетворкінгу, але не тільки
Це простір для тебе щоб видихнути, отримати сили та енергію, щиро поспілкуватися і відчути інших, близьких по духу.
Що плануємо:
– цікаве спілкування з різними завданнями (щоб було легше і ненапряжно)
– попрацюємо про ваші мрії і бажання, щоб ви могли згадати, відчути їх в собі
– малювання, голосові та інші ресурсні практики (щоб розслабилися мізки, тіло і душа)
– трохи танців, трохи рухів, елементи парної йоги, робота з тілом та релакс
В результаті ми хочемо, що б ви відчули підтримку простору, відволіклись, наповнились, можливо виговорились, побачили, що ви не одні і навколо багато людей, які можуть підтримати чи побути. Знайшли і відчули свої бажання, згадали мрії і, можливо, усвідомили щось нове про себе
3 грудня
15:00 - 17:30
м.Київ
Боричів Тік, 30
Вартість участі
Залишились питання?
Залишайте заявку і ми з Вами зв’яжемось