Лідерство та майбутнє: soft skills, про які не говорять

Суспільних ініціатив стає все більше, але виживають найсильніші. Багато класних ідей, що можуть запустити реальні зміни і принести користь суспільству, так і не виходять у світ. У чому ж проблема? Успіх тих чи інших проектів часто залежить від лідерських якостей людини, яка просуває/втілює ідею, від уміння комунікувати з оточуючими. 
FMzF58hMCDE

Якщо ти це читаєш, то скоріш за все в тебе є потреба змінювати навколишній світ, суспільство на краще. А значить, впливати на оточуючих людей, ситуації, рішення.
Легко вести за собою та реалізовувати проекти, коли к тебе все є - команда, фінансування, впевненість в собі та своїй ідеї. Значно складніше діяти в умовах невизначеності та змін - на що спиратися тоді та як втілювати круті ідеї в життя?

Які базові характеристики знадобляться тобі для лідерства та впливу? Як розвинути харизму (багато хто вважає, що це неможливо, але ми знаємо - можливо)? Чи буде цього достатньо через рік? два? Хто він - лідер майбутнього? Та як створити команду мрії, яка буде досягати результатів не тільки у короткий проміжок часу тепер, але і в майбутньому? І яка роль невербальної складової у цьому..

У програмі лекції:
- лідерські якості та навички майбутнього: які люди будуть ставати лідерами?
- який ти лідер - авторська типологія лідерства в транссистемному підході;
- особливості лідерських позицій у часи невизначеності та змін;
- принципи нестандартного формування dream-team;
- діагностика того, що заважає бути лідером: аналіз, план дій та розвитку слабких сторін;
- інструменти для власного розвитку та розвитку команди.
photo 2017-09-21 18-22-52
На цій лекції ми поділимося авторською типологією лідерства. Розкажемо, які лідерські якості та навички (soft skills) будуть актуальними у майбутньому і які має сенс розвивати.
В тебе з’явиться розуміння, що допомагає залишатися на лідуючих позиціях у роботі та суспільній діяльності в умовах невизначеності та постійних змін. 

Покажемо, які цінності зараз є в суспільстві і як вони будуть змінюватися впродовж часу. 
Ти навіть отримаєш інструменти, для підвищення ефективності в комунікації!

Спікер Іван Петканич:
- фінансист за освітою і системний аналітик, з великим досвідом роботи у власному бізнесі та фінансових структурах.
- футуролог та експерт у сфері консалтингу;
- засновник та керівник тренінгового центру "TSD training" (з 2010 року), автор Транссистемного підходу (Transsystem approach) та навчальних та розвиваючих програм які з 2013 року пройшли більше ніж 5000 людей.
- робота у психотерапії з 2007 року.

Іван був засновником тренду фестивалів навчальних програм та тренінгів, заснував у 2008 році міжнародний фестиваль “Альфа-фест”, конференція "Бізнес. Інновації. Креатив".

Ми працюємо у транссистемному підході (авторська розробка), який дозволяє якісно зв'язувати теорію з реальним життям, та масштабувати отримані результати в різні сфери - від діяльності і професійного розвитку, до суспільного та особистого життя. 

Є питання? телефонуйте! 099 935 8977, 067 930 84 09, 093 769 8962